úterý 26. prosince 2017

Osmé adventní zastavení...letošní posledníNakonec se všichni dočkali, včetně dětí a zvěře. Já jsem se také dočkala, protože ta chvíle, kdy se sklenkou vína usedám k pohádce, venku je tma, ozdobený stromek voní a doma je již relativně pořádek, je přesně ta chvíle, na kterou se těším.  Večeře se povedla, salát nezklamal, dokonce i kapří hranolky měly úspěch. Sice jsem marně hledala zvoneček, aby mohl Ježíšek zazvonit, nakonec to zvládl i bez zvonečku. Šikulka. A jak tak odpočívám, v hlavě mi proběhne takový rychlý celoroční film, co se za ten rok stalo či nestalo a já si neúprosně uvědomím, jak ten rok zase rychle utekl... 

5 komentářů:

 1. To je pravda...utekl...ale ten další..nový bude určitě zase o něco hezčí...:-) Pohodové svátky Dianko a krásný rok 2018...S:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, překulí se ten rok, že člověk tomu ani nechce uvěřit. Taky mi ve chvílích, kdy jsem jen tak sama, toto proběhne.
  Ale prostě to tak je.
  Hezké i když už povánoční dny, Diano!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Dianko, letí to, letí a za chvíli budeme zase o rok starší. Také ráda bilancuji, podívám se na fotky z celého roku a uvědomím si, jak byl báječný a co jsme všechno zvládli, zažili a viděli. A překvapivě toho není málo. Letos to bylo trochu o štěňatech, ale pro mne chvíle štěstí a radosti. Uvidíme, co nám přinese ten rok příští.
  Přeji Ti, ať je stejně fajn, jako ten letošní. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Ježíšek si vždycky najde způsob, jak dát o sobě vědět. I bez zvonečku:-).
  Asi všichni se v těchto dnech ohlížíme za skoro již uplynulým rokem a tak nějak se v myšlenkách vracíme, abychom si připomněli to, co nám přinesl.
  Užij si Dianko poslední dny roku v pohodě a klidu.
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 5. Milé přítelkyně, velmi Vám děkuji za Vaši přízeň a za Vaše milé komentáře. I já Vám přeji krásný zbytek roku 2017 a hurá do roku nového!

  OdpovědětVymazat

Vybraný příspěvek

Velký pátek na jihu...

Jižní Čechy jsou mé milé končiny. Onehdy mi někdo říkal, že Jindřichohradecko žádné jižní Čechy nejsou, že pokus se dá mluvit o jihu tak je...