pátek 15. prosince 2017

Páté adventní zastavení...

je jak jinak než cukrové, vanilkové, kokosové, ořechové a co já vím jaké ještě. Je prostě neodolatelně sladké...

Tradice velí... a my mezi adventním touláním, o kterém napíši příště, vážíme, hněteme, vykrajujeme, slepujeme a zdobíme. A víte, že než se stačí cukroví uložit do krabic, je z větší části snědeno?! Je jasné, že cukroví chutná v adventním čase snad nejlépe. Možná líp než o Vánocích...Tak dobrou chuť...
Hřešte, ale opatrně, jistě nezanedbávejte procházky, protože tyto jsou v adventním čase krásné a prospěšné zároveň. Ale o tom zase příště. A co Vy, jak je to u Vás s cukrovím a předvánočním časem? 

4 komentáře:

 1. Dianko, máš krásně napečeno i nazdobeno. Mne to zdobení čeká za chviličku. Už se těším, až nazdobím linecké s čokoládou i na Ischilská kolečka s mandlí.
  Přeji pohodovou sobotu. D.

  OdpovědětVymazat
 2. Dášo, děkuji, myslím, že nám pečení šlo letos docela "od ruky", protože jsem měla vydatnou pomocnici. Těším se na Tvoje krásné fotky lineckého a ischelského cukroví!

  OdpovědětVymazat
 3. Hezky jste napekli, ozdobili.
  Upečeno už mám taky. Linecké slepeno, jen ještě na slepení krémem a ozdobení čekají tři druhy. Ale to už časově náročné není.
  Hezký večer a hezkou zítřejší neděli!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. Hani, děkuji a také přeji krásný víkend. Těším se také na fotky Tvého cukroví.

  OdpovědětVymazat

Vybraný příspěvek

Velký pátek na jihu...

Jižní Čechy jsou mé milé končiny. Onehdy mi někdo říkal, že Jindřichohradecko žádné jižní Čechy nejsou, že pokus se dá mluvit o jihu tak je...