Tvoření pro děti - květinové panenky
Při nedávné návštěvě hračkářství mne zaujala drobná kreativní hračka či spíše kreativní sada na vyrábění s názvem Květinové panenky. Byla za pakatel,  což mne příjemně překvapilo, takže jsem neváhala, sadu zakoupila a "hnedle" jsem měla pěkný dárek k Mezinárodnímu dni žen pro naši nejmladší ženu v mé úzké rodině... 
(která se bůhví proč cítí ženou, která by měla být právě v tento den obdarovaná, ačkoliv jí bylo nedávno teprve 10. Nesmí se na ni PROSTĚ NIKDY zapomenout!!!... a tak vůbec... však to jistě znáte!)
Vytvořily jsme spolu celkem šest panenek, víl či romantických tanečnic, kterým jsem ještě tavnou pistolí přilepily pod vlásky jemné poutko, takže krásně nám přivolávají jaro v dnešním dost chladném a hlavně větrném sobotním odpoledni společně s JPK (JPK - jaro přivolávací kytice - což je cokoliv, co květe společně s pruty, větvemi a kočičkami...). V návodu bylo sice uvedeno, že je možno vytvořit až 12 květinových panenek, ale dřevěných hlaviček, bylo jenom 6... Odpustila jsem českému tlumočníkovi, ale to nebylo podstatné... napadlo mne, že by se daly květinové panenky vytvořit i doma, skoro z domácích produktů. Potřebovali bychom plyšové drátky, vyšívací bavlnku a  pár kousků jemné látky... dřevěný korálek na hlavičku, fixy, tavnou pistoli, kterou se vlásky, poutko a sukýnky přilepí k plyšovému drátku, se kterým se pěkně pracuje i malým dětem. Ta tavná pistole však není podmínkou protože, když se drátek šikovně zkroutí, tak tvoří pevný základ.
Komentáře

  1. Such a super lovely spring diy. Thank you for your inspiration and happy weekend
    Elisabeth

    OdpovědětVymazat
  2. Hey Elisabeth, Thanks. Great to hear you like it. Have a nice one too. Diana

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky