Vazba kytic II

 Tato první vazba je vytvořena z poupat růží v krémově bílé barvě a mile oranžové barvě a je prokládána krásně zaoblenými "plody ve tvaru tobolky" černuchy seté.
tenké lýko používám jak na samotné svázání kytice, tak i jako vzdušnou ozdobu dovnitř vazbyS láskou byla darovaná milé osobě ke 40. narozeninám. V momentu, kdy byla uvázána do příjemně objemné kytice mi došla sms...hlavně mi prosím nenoste žádné řezané kytky, v pátek odjíždím pryč do zahraničí... usmála jsem se a odpověděla jsem, kytka je uvázána, doporučuji ji před odjezdem zavěsit květy dolů...růže i černucha krásně seschnou a mohou zdobit nějaký "kout" i po seschnutí celé vazby...


Druhá vazba květiny byla vytvořena, jak jinak, než pro naše milé paní učitelky. Vazbu tvoří kombinace vlastních skvostných lilií a zakoupených drobnokvětých tmavě fialových chryzantém a svěže růžových gerber.
Poslední malá kytička na fotce zbyla z odřezků. Chryzantémy jsou nesmírně vděčné květinky, protože vydrží ve váze po výměně vody mnoho dní. 
Tentokrát jsem květiny vázala doma, protože venku celý den mohutně pršelo, což je vidět i na okenní tabuli.


Mohlo by Vás také zajímat:Vazba kyticKomentáře

  1. Dianko, Ty jsi kouzelnice! Ty kytice jsou překrásné. Hlavně ta první je velmi originální, musela se hodně líbit, já bych byla nadšená.
    Henrieta

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky