Výlety do Polabí II

To, že jsem milovník rovinek asi ani nemusím psát. Je to tím, že rovinky jsou zatím ideální terén pro kolové výlety s osmiletou slečnou, takže více ušlapeme, více navštívíme, více vidíme, více vnímáme. Dnes jsme vyrazili brzo dopoledne, protože předpověď počasí s vysokými denními teplotami mne trochu odrazovala. Stejně jsme přijeli domů až pozdě odpoledne.
Lázně Toušeň, Labe
Dnešní výlet byl prostě báječný. Najeli jsme celkem 35 km.
Zámek v Brandýse nad Labem a pod ním historické skvosty
Výchozí bod byl z Lázní Toušeň, dále jsme pokračovali po levém břehu do Brandýsa nad Labem, Kostelce nad Labem, zde jsme přejeli přes most na druhý břeh a obloukem jsme se vraceli přes Borek, přes Starou Boleslav, Káraný zde opět přes most zpět do Lázní Toušeň. 


Po cestě jsme se občerstvili a také si dali v Borku výborný oběd. Při cestě jsme opakovaně zastavovali, protože bylo nutné vidět zajímavého nádherně zpívajícího ptáka, louku plnou modrých zvonků, pole prozářené vlčími máky, lodě, kostely, ale i krásné zahrady a předzahrádky, památný strom, kachny, vnímali jsme vůni kosatců linoucí se ze zahrad.
Mohlo by Vás také zajímat:Komentáře

 1. Měli jste krásný den Diano. Třicet pět kilometrů je úctyhodný výkon. Fotka zámku v Brandýse nad Labem se Ti fakt povedla a hlavně...nezapomněli jste se kochat:-).
  Henrieta

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezký výlet.....také jsem tam byla ,ale bez kola.
  Vždy si říkám.....nádherně prožitý den.
  Měj se hezky Marťula

  OdpovědětVymazat
 3. Udělali jste si krásný výlet. A moc hezké jsou i fotečky.
  V Brandýse nad Labem jsem nikdy nebyla.
  Hezké dny!
  Hanka z Podkrkonoší

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky